Jäsenilta, helmikuu 2020

Jäsenilta 6.2.2020 klo 18.00

(osoite Kuusistonkatu 1, Rauma)

Tällä kertaa tutustutaan luoviin kuvaustekniikoihin ja uusi hallitus esittäytyy.

Lisäksi ohjelmassa on kuukausikilpailu, jonka aiheena on Rakkaus. Kuvat lähetään viimeistään 4.2. osoitteella kilpailut@raumankameraseura.fi. Tarkat ohjeet voit katsoa  täältä seuran nettisivuilta tai voit myös kysyä lisäohjeita edellä olevalla sähköpostilla kuvakilpailuvastaavalta.  Kaikkien osallistujien kesken arvotaan kahvilalahjakortti. Kuukausikilpailu on osa Vuoden kuvaaja 2020 -kilpailua, joten siihen kannattaa osallistua.

Tarjolla lisäksi kahvia ym ja mukavaa yhdessäoloa.

Jäsenille lähetetyssä jäsenkirjeessä on lisää tietoja tulevasta toiminnasta.

Tervetuloa!

 

 

Pysyvä linkki tähän artikkeliin: https://raumankameraseura.fi/jasenilta-helmikuu-2020/